Důkaz lásky

24. listopadu 2008 v 22:08 | Deniska - jop, jsem autor.. ale fkt :D
Byl on, a byla on. Jejich život byl k ničemu. Ani jeden z nich nikoho neměl. Jednou ona šla na procházku ke svému místu k lesu, u toho lesa byl velký strom. Šla k němu, ale někdo tam už byl. Na chvíli se zastavila, ale pak šla dál. Přišla ke stromu a u toho stromu seděl kluk.. černé vlasy mu padaly do obličeje tak, že mu do něj nebylo ani vidět. Zeptala se, jestli je v pohodě. On se lekl, a kouknul na ni. Oba najednou ztichli a hleděli si do očí. On jen stěží vyhrkl: ,,ahoj " a ona: "ahoj..v pohodě?" on:,,Jo dobrý nic..nic mi není." A usmál se na ni. Začali si povídat, ale už se stmívalo a tak je napadlo,že si vymění čísla ICQ. Rozloučili se a šli.Oba se do sebe zamilovali hned na první pohled. Dívka šla domů, zapnula PC a vidí, že jí píše on. Asi 3 hodiny si ještě píšou. Pak jsou spát…
Druhý den: Dívka sedne k PC a vidí zprávu na ICQ od něj: ,,Přijď v 18:00 ke stromu,tam kde jsme se poznali.Zatím ahoj a přijď prosím.." Dívka neváhá, a jde hned ke stromu. Je tam včas a vidí jeho. Rozběhne se k němu, ale on tam jen stojí a nic neříká. Ona se ho zeptá, co se děje a on: ,, Stěhuju se, už napořád. Ona jen udiveně: ,,Cože?". On: ,,Jedu do Ameriky a tam už zůstanu. Nechci, ale musím. Už se sem nevrátím." Ona se rozpláče a on ji řekne: ,,Promiň..chtěl jsem ti to říct dřív než odjedu." Ona:,,A kdy odjíždíš?" on:,, Zítra hned ráno, ani se nechci už zítra loučit. Budu občas na ICQ jen ti chci říct..víš, já..miluju Tě." Ona:,, Víš..taky tě miluju, už od první chvíle.. Budu pořád s Tebou." On: ,, jj v mym srdci budeš už napořád.." Políbí se, obejmou a rozloučí. Ona přijde domů a rozbrečí se..on taky..
Za měsíc: Ona o něm nic neví, vůbec se jí neozval. Najednou se na ICQ ukáže, že on je online. Ona: ,,Ahoj..dlouho ses neozval..jsi v pořádku?" ,,Ahoj brácha..tady Robin, jeho brácha..ty..ty to nevíš?" ona: ,,Ahoj..co?co mám vědět?" ,,No..brácha..on..počkej, ty jsi ta holka, co ji poznal u toho stromu? Ona: ,,jj jsem..tak co se děje?" ,,Hodně o tobě mluvil, říkal jak tě miluje a jeho poslední slova byly, ať ti řeknu, že tě miluje a vždycky bude." Ona: ,,Cože? Co se sakra stalo?" a rozpláče se.. ,,on..přejelo ho auto, ještě v nemocnici jsme spolu naposledy mluvili." Ona: ,, Ale..to přece.." Strašně moc brečí… ,,Je mi to líto..ale věř mi, že tě miloval.." ona: ,,promiň..musím jít..ahoj." a uteče z pokoje.. běží k tomu stromu. Tam brečí..pořád.. už neví, co dál. Její život už nemá smysl.Najde v kapse žiletky..naposledy se rozhlídne kolem..Tam, kde seděl on..tam, kde se poprvé políbili.. Tolik mu toho chtěla říct.. Pomyslí na něj, a řekne: ,, A teď budem už jen spolu..MILUJU TĚ!" a řízne se, už je na záchranu moc pozdě..Krvácí..až moc..tohle ale chtěla..chtělo se jí spát..už naposledy jen zašeptala: ,,Miluju tě" a zemřela..
Teď už jsou jen spolu, šťastní, už napořád..
Tolik ji miloval, i ona jeho..
Snad na důkaz lásky tohle..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama