10 let..

24. listopadu 2008 v 22:20 | Deniska
Už je to 10 let, co její tvář pohltil temný stín, její oči zasypala hloína, její rty nidko nepolíbil a její popel rozevlál vítr..

Šla smutná dívka, věděla že to zase zkončí. Mlčky se držela svého chlapce za ruku, Její ruka byla tak ledová. Přesto měla nádherné oči. Šli spolu pod starou lpu. Dívce se svíralo hrdlo, věděla, že to přijde, nechtěla se ale bránit, nezabrání tomu.

Chlapec si stoupl naproti křehké dívce, chytil její ruce do svých dlaní a zašeptal "Miluju tě". Dívce bodlo u studeného srdce Otočila svoji tvář. Chlapec se pořádně rozhlídl . Uviděl pomník. "Někdo tu zemřel pře deseti lety ale fotka neni zřetelná, ani jméno..", podíval se na dívku.. Byla bílá jako stěna, uchopil její ruce do dlaní... "tady zemřela...", řekla dívka... "Kdo?", zeptal se chlapec... Nastalo ticho....... Dívka pak odpověděla: "Já...............................................já......."

....... zmizela... Chlapci v rukou zůstal jen polep, který se mu sype mezi prsty... a vítr ho pomalu rozfoukal... a stromy jako by šeptaly dívčiným hlasem "Miluji tě..."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama