Jeffree Star - Info

28. října 2008 v 21:14 | Deniska
Narozen: 15.listopadu 1986
Pravé jméno: Jeffrey Steininger
Místo narození: Los Angeles area, California, U.S..
Jeffree je americký model, módní návrhář, umělecký maskér, zpěvák a textař. Bydlí v Los Angeles. Svojí popularitu získal díky MySpace. Kde ho všichni titulují jako "Queen of the Internet" (Královna internetu)
Dětství
Jeffree řiká, že to, že je Gay zjistil už v dětství. Jeho otec zemřel když byl Jeffree malý a tak ho vychovávala jen matka. Kuli svojí matce s make-upem začal experimentovat už jako dítě.
Club scene
Jako umělecký maskér začal pracovat ve svých 15cti letech-dělal zástupce v dětském klubu. Začal nosit make-up, barvit si vlasy, a jinak se oblékat. Což vedlo k získání pozornosti lidí a k odchodu ze školy. Jeffreeho popularita stoupla až na střední škole kde nosil dámské oblečení a doplňky.

Make-up, modeling, and Internet fame
Jeffree se seznámil s celebritami jako Kelly Osbourne, Nicole Richie, Paris Hilton, AFI (Davey Havok) a Jessicka ze skupiny Scarling. Získal fanoušky i na netu díky jeho fotografiím. 1.srpna 2006 Los Angeleský GLBT magazine Frontiers uvedl Jeffreeho na titulní straně.

17. listopadu se Star zúčastnil "America's Next Top Model"
16.března 2007 byl jediným atraktivním modelem BOXeight's production designéra Jareda Golda.
Poté se oběvil v několika hudebních videích včetně The River od Good Charlotte a Godhead's Push. Nedávno se oběvil i ve klipu od Aiden ,,One Love"

Music career
Jeffree má svojí hudební kariéru založenou na Elektronické hudbě a na Hip-Hopu. Zpívat začal když se spřátelil s bubeníkem (Peaches') který ho do zpěvu nabádal.
Jeho první dva tracky jsou Straight Boys a We Want Cunt. Jeffree požádal spoluzakladatele MySpace Toma aby změnil jeho MySpace profil na hudební stránku aby mohl propagovat svou hudbu.
13.března 2007 vydal Jeffree jeho první EP, Plastic Surgery Slumber Party.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama