Říjen 2008

Fotky

28. října 2008 v 21:23 | Deniska
http://a659.ac-images.myspacecdn.com/images01/76/l_9b0a05aae8b8b26387c4f7d2ca730f12.jpg

Jeffree Star - Info

28. října 2008 v 21:14 | Deniska
Narozen: 15.listopadu 1986
Pravé jméno: Jeffrey Steininger
Místo narození: Los Angeles area, California, U.S..
Jeffree je americký model, módní návrhář, umělecký maskér, zpěvák a textař. Bydlí v Los Angeles. Svojí popularitu získal díky MySpace. Kde ho všichni titulují jako "Queen of the Internet" (Královna internetu)
Dětství
Jeffree řiká, že to, že je Gay zjistil už v dětství. Jeho otec zemřel když byl Jeffree malý a tak ho vychovávala jen matka. Kuli svojí matce s make-upem začal experimentovat už jako dítě.
Club scene
Jako umělecký maskér začal pracovat ve svých 15cti letech-dělal zástupce v dětském klubu. Začal nosit make-up, barvit si vlasy, a jinak se oblékat. Což vedlo k získání pozornosti lidí a k odchodu ze školy. Jeffreeho popularita stoupla až na střední škole kde nosil dámské oblečení a doplňky.

Make-up, modeling, and Internet fame
Jeffree se seznámil s celebritami jako Kelly Osbourne, Nicole Richie, Paris Hilton, AFI (Davey Havok) a Jessicka ze skupiny Scarling. Získal fanoušky i na netu díky jeho fotografiím. 1.srpna 2006 Los Angeleský GLBT magazine Frontiers uvedl Jeffreeho na titulní straně.

17. listopadu se Star zúčastnil "America's Next Top Model"
16.března 2007 byl jediným atraktivním modelem BOXeight's production designéra Jareda Golda.
Poté se oběvil v několika hudebních videích včetně The River od Good Charlotte a Godhead's Push. Nedávno se oběvil i ve klipu od Aiden ,,One Love"

Music career
Jeffree má svojí hudební kariéru založenou na Elektronické hudbě a na Hip-Hopu. Zpívat začal když se spřátelil s bubeníkem (Peaches') který ho do zpěvu nabádal.
Jeho první dva tracky jsou Straight Boys a We Want Cunt. Jeffree požádal spoluzakladatele MySpace Toma aby změnil jeho MySpace profil na hudební stránku aby mohl propagovat svou hudbu.
13.března 2007 vydal Jeffree jeho první EP, Plastic Surgery Slumber Party.


Pár best hlášek z filmu :D

28. října 2008 v 20:59 | Deniskaaa
Johnny: Já si vždycky řikal, že buzny jsou nahluchlý

Frankie: (Hele takhle se mnou nemluv...) Já šukám holky, a Ty seš buzna

Frankie: Volízej mi koule
Keith: Ne kurva.. Ty je volízej mě :D

Frankie: Joo ten sráč je šílenej alkoholik, a hulí jak fabrika. ale my musíme kurva jíst zdravě.

Rate, Add Comments, Add to Friendlist.. :)

28. října 2008 v 20:58 | Deniska
Pár "My Best Profiles" :) přidávejte si Mě v klidu do přátel, pište commenty, hodnoťte.. :)


:)

Blaa blaaa blaa :D

28. října 2008 v 20:52 | Deniska
Ehmm..takžee.. co sem zas psát? :D prostě.. My name is Deniska ( Đ3Ni$k@ ) ..věk annonymní :D , bydliště: Opoláánky Zapadákov City (možná to ani neni na mapě :X ) style... Hoperka :D , oblíbená hudba: jasně že Hipec, Rap a taak :D pak taky Techno a taková Electronická hudba a Disco :), oblíbený skupiny... Stress, G-Unit, Ultimo, Zejtro, Gangstars in da hood, DeLoVr, Gipsy, Marpo, Indy & Wich, Chris Brown ( Jop toho upe milujůů :D a jak je sexy :D ), Lil Bow Wow, Wow Wave, 2 Pac, Shayne Ward, Petey Pablo, Shaggy, 50 Cent, Jordan Speaks, DJ Raaban, Jeffree Star, Basshunter, Katy Perry, Shaun Baker, Nevada Tan (Panik), Jimi Blue, Lostprophets, Narkotek, DMX, September, Justin Timberlake, Laurent Wolf, The Guru Josh Project, Enrique Iglesias, Morandi, Pussycat Dolls, Tech N9ne, Le Monde, Geto Boys, Kat DeLuna, Usher, Eminem, Nox Arcana, DJ Ironik, An Cafe, Benny Benassi, Flo-Rida, Evanescenece, Nightwish, Post-it, Imodium, Panic! At The Disco, Killerpilze, Divokej Bill, 30 Seconds To Mars, Ashley Tisdale, Britney Spears, Paris Hilton, Eric Pridz, ................ toho ještě je :D , oblíbený filmy : BreakOut, Bulšit, Klub sráčů, Alpha Dog, Nesvatbovi, Titanic, The Simpsons Movie, Nikdy to nevzdávej, Klik, Sedm, Underworld, Krev jako čokoláda, Van Helsing, Scary Movie (hlavně 1 :D ), Nekecej a pádluj, Drž hubu, Wasabi, Discopříběh :D , Pár pařmenů, Let´s Dance 1, Honey, Kletba bratří Grimmů, Universální uklízečka, Grinch, Král Artuš, Troja, Forrest Gump, Příběh rytíře, Pearl Harbor, 8. Mile, Blade, Matrix, SWAT, Obchodník se smrtí, Alexander Veliký, Sk8aři, Gympl, Eragon, Letopisy Narnie, Petr Pan, 7 trpaslíků, Taková normální holka, Charlieho Andílci, Ace Ventura, Božský Bruce.. (prostě většina filmů s Jimmem Careym :D), Johnny English, Jak na věc, Něco jako láska, Hele vole kde mám káru, Kluci to taky chtěj, Zahulíme uvidíme, HSM, Mistři hazardu, Prci Prci Prcičky: Na táboře, 50x a stále poprvé, RRRrrrrr, Taxi, Žába k zulíbání, Protivný sprostý holky, Pravá blondýnka, ... Mnooo.. asi by to stačilo :D a horory: Halloween ( Da BeSt Bejbéé :D ), Úsvit mrtvých, Vřískot, Jáma, Interview s upírem, Zombies, Země mrtvých.... seriály : Přátelé (nej, nej nej :D ), Lost, Heroes, Sex ve městě, Joey, Naruto, Simpsonovy, Chůva k pohledání, Kriminálna Miamy, Odložené případy, Komisař Rex,..... a už stačí :D bolí Mě ruka :D kdyžtak ICQ 459 146 798 :)